Solární studia

SOLARIUM.CZ / Solární studia

V této sekci nabízíme přehledně řazené informace o solárních studiích provozovaných na území České republiky.

!!! Pro účely našeho portálu (resp. této sekce) rozumějme pod pojmem „solární studio“ provozovnu či jiné obdobné zařízení poskytující komplexní nabídku služeb v daném oboru, tj. nikoliv pouze návštěvu solária jako doplňkovou  službu, ale také např. konzultantské a poradenské služby v daném oboru, včetně nabídky pleťových a kosmetických přípravků atp. - typicky tak jde o provozovnu s vícero různými solárii (horizontální solária, vertikální solária atd.), z nichž si může návštěvník vybrat !!!

Abychom návštěvníkům našich webových stránek usnadnili hledání požadovaných informací, rozdělili jsme solária a solární studia do dvou samostatných oddílů s cílem maximálně zpřehlednit naši databázi a orientaci v ní.

Oddíl „Solární studia“ zahrnuje kontaktní údaje o solárních studiích v ČR, fotografie, odkazy na videa, 3D vizualizace solárních studií, webové prohlídky či údaje o technických parametrech solárií, jež jsou součástí nabídky daného solárního studia.

Návštěvníkům našich webových stránek jistě přijdou vhod také připojené recenze a hodnocení, jež ocení především ti z vás, kteří hodlají zvolené solární studio navštívit poprvé.

Ti, co zavítají na naše stránky, mohou rovněž využít integrovanou funkci vyhledávače, kde po zadání požadovaných parametrů pohotově naleznou ta solární studia, která vyhovují vašim požadavkům.

 

  Kontaktujte nás

  SOLARIUM.CZ

Mail : info@solarium.cz
Dostupnost podpory : 9:30 - 17:30

 SOLARIUM.CZ

Naše webové stránky www.solarium.cz obsahují komplexní databázi solárií a solárních studií provozovaných na území České republiky. V tuto chvíli je na našich stránkách zaregistrováno více jak 600 solárií a solárních studií, jejichž přehled (včetně veškerých kontaktních údajů, nabídky jejich služeb či dalších informací) je Vám na našem webu k dispozici.