Solária

SOLARIUM.CZ / Solária

V této sekci nabízíme přehledně řazené informace o soláriích provozovaných na území České republiky.

!!! Pro účely našeho portálu (resp. této sekce) rozumějme pod pojmem „solárium“ certifikované zařízení sloužící k opálení pokožky (např. vertikální solárium, horizontální solárium), které není provozováno v rámci solárního studia, avšak samostatně, například jako součást jiného businessu (typicky např. fitness centrum atp.). !!! 

Abychom návštěvníkům našich webových stránek usnadnili hledání požadovaných informací, rozdělili jsme solária a solární studia do dvou samostatných oddílů s cílem maximálně zpřehlednit naši databázi a orientaci v ní.

Oddíl „Solária“ zahrnuje kontaktní údaje o soláriích v ČR, fotografie, odkazy na videa, 3D vizualizace solárií, webovou prohlídku zařízení, jehož součástí solárium je, či údaje o technických parametrech solária.

Návštěvníkům našich webových stránek jistě přijdou vhod také připojené recenze a hodnocení, jež ocení především ti z vás, kteří hodlají zvolené solárium (resp. provozovnu, jejíž součástí je vámi zvolené solárium) navštívit poprvé.

Ti, co zavítají na naše stránky, mohou rovněž využít integrovanou funkci vyhledávače, kde po zadání požadovaných parametrů pohotově naleznou ta solária, která vyhovují vašim požadavkům.

 

 

 

  Kontaktujte nás

  SOLARIUM.CZ

Mail : info@solarium.cz
Dostupnost podpory : 9:30 - 17:30

 SOLARIUM.CZ

Naše webové stránky www.solarium.cz obsahují komplexní databázi solárií a solárních studií provozovaných na území České republiky. V tuto chvíli je na našich stránkách zaregistrováno více jak 600 solárií a solárních studií, jejichž přehled (včetně veškerých kontaktních údajů, nabídky jejich služeb či dalších informací) je Vám na našem webu k dispozici.