O nás

SOLARIUM.CZ / O nás

Solária představují skvělou možnost, jak si i v nepříznivém ročním období dopřát opálenou pokožku.

Mnoha klinickými studiemi bylo prokázáno, že slunce či pobyt v soláriu mohou mít blahodárné účinky při léčbě některých nemocí jako například akné či lupénky. Již naši dávní předkové dobře věděli, že sluneční paprsky jsou zdrojem pozitivní energie a působí také kladně na lidskou psychiku.

Naše webové stránky www.solarium.cz obsahují komplexní databázi solárií a solárních studií provozovaných na území České republiky. V tuto chvíli je na našich stránkách zaregistrováno celkem …. solárií a solárních studií, jejichž přehled (včetně veškerých kontaktních údajů, nabídky jejich služeb či dalších informací) je Vám na našem webu k dispozici.      

Díky názornému teritoriálnímu rozdělení na jednotlivé kraje a okresy lze rychle získat informace o solárních studiích či soláriích, jež se nacházejí ve Vašem bezprostředním okolí. Stačí jen kliknout na Váš kraj a následně okres a pohotově získáte veškeré informace o soláriu či solárním studiu, které je pro Vás místně a cenově nejlépe vyhovující. 

Díky integrované funkci vyhledávání lze také přímo zadat Vámi požadované parametry (kraj, okres, město, otevírací doba) a získat tak informace o těch solárních studiích či soláriích, která Vámi zadaným parametrům odpovídají.

Jednoduchá a přitom textově zcela názorná webová adresa www.solarium.cz je ideální možností Vašeho skvělého zviditelnění v případě, že se chcete stát součástí naší komplexní webové nabídky v jedné či vícero jejích sekcích.

Jste provozovatelem solária či solárního studia, avšak dosud nejste součástí našeho webového katalogu? Kontaktujte nás zde prostřednictvím připojeného formuláře a my informace o Vašem soláriu či solárním studiu rádi začleníme do naší webové databáze. 

  Kontaktujte nás

  SOLARIUM.CZ

Mail : info@solarium.cz
Dostupnost podpory : 9:30 - 17:30

 SOLARIUM.CZ

Naše webové stránky www.solarium.cz obsahují komplexní databázi solárií a solárních studií provozovaných na území České republiky. V tuto chvíli je na našich stránkách zaregistrováno více jak 600 solárií a solárních studií, jejichž přehled (včetně veškerých kontaktních údajů, nabídky jejich služeb či dalších informací) je Vám na našem webu k dispozici.